Ohh frate.
Am invatat ca prietenia poate sa existe si la kilometrii distanta. poate sa existe oriunde atata timp cat te dedici intr.u totul.
Ea mi.a fost alaturi mai mereu chiar daca ne.am certat chiar daca ne.am inghiontit chiar daca am dansat cel mai mult amandoua pana am facut bataturi la picioare,am plans impreuna una pentru cealalta atunci cand am simtit nevoia. Ne.a luat mult timp sa ne acomodam una cu alta si acum am ajuns sa fim ca doua surori. :(
Dar puii mei de ce trebuie sa plece inainte cu 5 zile de a pleca eu inapoi in tara?! De ce? de ce? de ce??????. NU e corect. :(( si asta se intampla tot din cauza curvei penale. Stiu...ma seaca subiectu' asta si as. vorbi despre el zile intregi. 8-.
Am prietenia ei si e cel mai important. O iubesc si imi v.a fi nespus de dor de ea pana ma intorc in Cipru. :-<.
Raluca....
Te iubesc.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu