Ta na na. astazi a fost joi..Penultima zi de clasa a opta..
Trist.
Asta e..se termina dar se termina frumos dar cu lacrimi.
Nu'i nimic. ne ridicam.
In timp o sa uitam toti unul de altul pentru ca asa se intampla mereu.
Maine...12.06.2009 -> Ultimul Clopotel. Iar ras iar plans... de toate :))
Am fost si vom ramane clasa a VIII-a A-Marin Preda. Promotia 2008-2009