joi, 11 iunie 2009


Ta na na. astazi a fost joi..Penultima zi de clasa a opta..



Trist.

Asta e..se termina dar se termina frumos dar cu lacrimi.

Nu'i nimic. ne ridicam.

In timp o sa uitam toti unul de altul pentru ca asa se intampla mereu.

Maine...12.06.2009 -> Ultimul Clopotel. Iar ras iar plans... de toate :))



Am fost si vom ramane clasa a VIII-a A-Marin Preda. Promotia 2008-2009

marți, 9 iunie 2009

09.06.2009

09.60.2009
Astazi fac 15 ani si sapte luni. :-@
wte..
Zi obisnuita plictisitoare in care am mai dat o rafala de plans din cauza despartirii de profa de fizica.
asta e...Life Sucks.
trecem peste: sun-> nimic. nu conteaza. ma plimb. nu vreau. nu pot.
m'am cam saturat si oarecum plictisit de chestii d'astea. trecem peste. suntem oameni. :-j

cam atat azi..
in curand. -> poezii poate...

luni, 8 iunie 2009

azi.

azi..
Nimic de spus,nimic de facut,nimic de completat...NIMIC.


plictiseala continua.
traim pentru?
pentru a sta ca niste boi pe vreme de ploaie in casa dormind fara nici un folos trezindu'ne cu aceeasi boala de a lenevi.