Pai in seara asta...
Am dansat cel mai mult de cand sunt aici,am ras cel mai mult si cel mai zgomotos ,am plans in hohote din cauza multor motive care imi stau pe creier,am simtit ca ma zgarii pe fata cu unghiile si am facut.o, am simtit ca trebuie sa smulg capul cuiva,am simtit ca trebuie sa iubesc pe cineva,am simtit ca trebuie sa fac multe poze,mi s.a intamplat sa imi revina fiorul acela de demult pentru o alta persoana,am simtit ca trebuie sa ma imbrac in roz,am facut cele mai multe bataturi la picioare,am simtit ca imi explodeaza creierii cand m.am dat in umbreluta dar am rezistat,am simtit ca mai trebuie sa stau aici,am simtit ca prietenia e cel mai important lucru,am realizat ca lucrurile marunte sunt cele mai importante...
Am simtit,vazut,realizat,dansat,plans,ras s.m.d.a...
Cam multe pentru o seara.. -Imi sta paru. ca dracu. in poza.