Da..stiu. Am cei mai buni prieteni de pe pamant. Indiferent cati sunt.
Sa incepem.
-Miky: o cunosc de putin timp dar ne intelegem extrem de bine chia daca inainte nu puteam sa ne suferim. In timp mi'a devenit cea mai buna prietena si nu o sa uit niciodata noptile alea nedormite si povestind pana la ora 4.Ma accepta asa cum sunt cu toate defectele mele si cu toate schimbarile mele de stare. Apropo: e obsedata de roz.Deaia am scris cu roz despre ea. @-).Te iubesc si te voi iubiiii mereu Puiuuuuuu' meu drag.simplu.
-Raluca: prin ea am invatat ca prietenia exista si la distanta.Ne cunostem de 2 ani. Are un ras de care nu te poti lipsi.Ma suna in fiecare zi cand eu dorm sa ma intrebe daca mergem undeva iar eu ii spun ca imi e leneeeeee.Oricum ma iubeste cum sunt. S'agapoooooo.
-Ioana: ea e pitica noastra.Lungaaaaa e barfa cu ea. Ea e tipa aia care isi schimba culoarea la par tunsorile dar naravul Ba. :)) Oricum te iubeeeesc pitic. :x
-Lulu: o stiu din clasa I dar eu m'am mutat dupa ea..ehh.ma rooog. Oricum Lulu ia pl. Si stiu ca atunci cand v'a citi ma va injura dar nu conteazaaa stiu ca si ea ma iubeste. :)). I loveee u.
-Kidu: pai. el mi'a fost mereu alaturi atunci cand trebuia si stie sa ma asculte atunci cand am nevoie sa ma descarc de nervi stres etc etc. :D. A fost cu mine la teatru cand eu eram in clasa a sasea si el a saptea. :)). Ii place Redd's- si asta e un motiv sa'l iubesc. :)). And Btw: Zambeste veverita te iubeste Kiduleeee. :x. Love you. :*
-Dobre: ma. el a fost este si v.a ramane sufletul nostru de femeie. >:D<. Obisnuia sa imi zica tot felu. de chestii ca sunt cocalara. ma rog..cand citeste asta isi v.a aminti si v.a incepe iar. asta e. :)).SUFLETEL NU SUNT COCALARA!!! =)). Obisnuieste sa isi tina mai mereu cu el o "gentuta" pentru chei tigari etc etc. :)) Si are ochii verzi. =p~. Dami.i mie. :x. Imi sta bine cu aceasta mirifica splendida culoare de benoacle. 8->. =)). Love you baaaai Sufletel!!! :*:*
-Dan: e tipu ala care vrea sa invete germanaaaa. :x. Pentru el viata este : "ein scheisse". Oricum cand ne vedem nu mai scapi din mana mea. >:). O sa vorbim non'stooop. Ich liebe dich Daneee!. :*
-Andrada: am cunoscuto'o in avion.:)). e tipa aia obsedata de japoneza chineza tailandeza etc. si de zane precum Tinker Bell,Winx etc. :)). Ii place si ei ca si mie filmul Anastasia. :">. oricum. De abea astept sa merg in Poliiiiiis sa o vad iar. :x. Love u. :x
Astia sunt.
Poate o sa mai merite si altii in timp sa se regaseasca aici.
Oricum ei sunt primii si vor fi primii mereu.
Va multumesc ca sunteti prietenii mei.
Va iubesc.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu