marți, 9 iunie 2009

09.06.2009

09.60.2009
Astazi fac 15 ani si sapte luni. :-@
wte..
Zi obisnuita plictisitoare in care am mai dat o rafala de plans din cauza despartirii de profa de fizica.
asta e...Life Sucks.
trecem peste: sun-> nimic. nu conteaza. ma plimb. nu vreau. nu pot.
m'am cam saturat si oarecum plictisit de chestii d'astea. trecem peste. suntem oameni. :-j

cam atat azi..
in curand. -> poezii poate...

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu